Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fog működni a gépem? Ebben az...

Fog működni a gépem? Ebben az esetben mi lehet a probléma a frissítéssel?

Figyelt kérdés

Tegnap este 147 frissítés jött a laptopomra (Win 8.1). Úgy hagytam, bő 2 óra után ki is kapcsolt a gép magától.


Viszont ma bekapcsolás után ez fogadott:

[link]


Több, mint 2 órája ez van. Próbáltam ki és bekapcsolni, de újra ez volt.


Újratelepítésre nem gondolok, mert fontos dolgok vannak rajta és nem akarom, hogy elvesszen.


Mit tegyek? Mennyit várják még? Be fog bootolni ma a rendszer?



2017. máj. 20. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
147 sok volt neki. ha nem csinál semmit (hdd led sem villog) akkor újraindítod.
2017. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincsenek ledjeim, viszont pörög a kör.


Írtam, hogy már újraindítottam, de ugyan ez a kép fogadott.


Azóta változatlan a helyzet

2017. máj. 20. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
"Újratelepítésre nem gondolok, mert fontos dolgok vannak rajta és nem akarom, hogy elvesszen. " Pont ezért nem rakunk a "C" meghajtóra fontos adatokat mert ha van másik partíció pl. "D" akkor ott megmaradnak az adatok ujratelepítés után.
2017. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy készítesz egy bootolható Linux cd-t és azzal átmásolod,vagy windows telepítő lemeznél (valahol a javítás menünél) van olyan hogy parancssor és azzal sem lehetetlen :D
2017. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 kommentemhez: elfelejtettem odaírni hogy így lehet lementeni az adatokat.
2017. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!