Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom nem érzékeli a...

A laptopom nem érzékeli a saját, beépített kameráját. Mi lehet a gond, meg tudom egyedül oldani?

Figyelt kérdés

Skype, Messenger, akármin próbálok kamerát használni, én látom a beszélgetőpartnert csak. Nekem pedig kiírja, hogy csatlakoztassam a kamerát...

Gyárilag bele van építve, nem tudom, hogy mi baja lett. Mi okozhat ilyet, hogyan lehet helyrehozni?

Asus X550C típusú a gép.


(Ezerszer újraindítottam, az nem segít :))

Előre is nagyon hálásan köszönök minden tanácsot!


2017. máj. 20. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamera eszközillesztő programja telepítve van? Eszközkezelőben látod a kamerát? Amennyiben igen, milyen státuszban?


Milyen operációs rendszert használsz?

2017. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elvileg igen, mert már vagy 3 éve használom, most "vesztette el" a saját kameráját, pedig nem történt vele semmi.

Igen, az eszközkezelőben megvan. USB2.0 HD UVC WebCam néven, amiben az usb-t nem igazán értem...


Win XP az oprendszer.

2017. máj. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!