Mi a baja a pc-nek?

Figyelt kérdés

Bejött az új Windows 10 update amit visszaállítottam a régebbi verzióra mert nem működött semmi és azóta a monitorjaim random kikapcsolnak és vissza mintha a videokártya leállna egy másodpercre, a két monitor egyszerre kikapcsol majd pár másodperc múlva vagy azonnal visszakapcsol és minden alkalmazás/program amit addig használtam az elsődleges monitoron lesz. Én driver hibára gondoltam vagy valami ilyesmire de fogalmam sincs miért van. Amíg a monitorok kikapcsolva vannak a dolgok mennek tovább a háttérben (legalábbis egyszer videónézés közben mikor kikapcsolt a monitor a videó ugyan úgy ment tovább).



A gépet 1 éve 2 monitorral használom és semmi baja nem volt eddig.


CPU: AMD A8-7600

OS: Windows 10 Pro 64-bit

Mobo: Gigabyte F2A68HM-DS2

Monitor 1: HP LE2202x

Monitor 2: L17-4

Táp: AKIRA SK-AP400F12-CE (tudom hogy nem valami jó, de eddig nem volt baj vele)


((Régi build, most veszek újat, nem kérek róla megjegyzéseket csak ha azzal van hiba!!!!))



2017. máj. 21. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Csökkentett módban DDU-val takarítsd le a drivert, majd telepítsd fel újra. Valószínűleg megoldja a problémát.


A Windows frissítésről annyit, hogy nem maga a frissítés bugos, hanem a frissítési folyamat. Ha csinálsz egy friss telepítést friss ISO-ból, akkor nem lesznek vele gondjaid.

2017. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, megpróbálom!


Videókártya kimaradt: Sapphire Radeon R7 250

2017. máj. 21. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy eddig jó volt a táp, az sem nem jelent, mivel hulladék, bármikor meghibásodhat, és más hardvert is magával vihet. FSP, Delta tápok már vannak 5 ezer alatt is hardveraprón.
2017. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!