Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen torrent klienst ajánlot...

Milyen torrent klienst ajánlotok? Tixati torrent kliens megbízható?

Figyelt kérdés
Sokan mondják az utorrent nem megbízható, nem biztonságos mert vannak benne kártevők. Én most utorrent 2.2.1 használom.

2017. máj. 21. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz hogy vannak benne kártevők. Volt egy verzió amibe bányászprogramot rakott egy harmadik fél, de az a verzió soha nem jelent meg a hivatalos oldalon. Nyilván akkor biztoságos egy program, ha eredeti forrásból töltöd és nem mástól.


A 2.2.1 pedig egy 6-7 éves kliens amiből hiányzik az összes technikai és egyéb bugfix amit ma ki tudnál használni hogy stabilabb kapcsolatod legyen a peerekkel.

2017. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Innen szoktam letölteni utorrent(PONT)hu


Milyen klienst ajánlsz?

Tixati is jó lesz?

2017. máj. 21. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Még mindig a uTorrentet használja a többség. Utolsó stabil verzióval sincs semmi baj. Én mindig ezeket használtam és soha nem ért semmilyen hátrány sem sebességben csak kapcsolódásban. Ha nincs kire kapcsolódni akkor ott száz különböző klienssel sem fogsz tudni kapcsolódni.
2017. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
QBittorrent manapság a divat, meg a Deluge. Ugyanazt tudják, csak reklámok, meg esetlegesen véletlen bekerült kártevők nélkül.
2017. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy verzió amibe bányászprogramot rakott

Az a 3.4.2-es verzió volt és az Epic Scale nevű "kártevőt" (pontosabban PUP - Potentially Unwanted Program) telepítette fel.


"egy harmadik fél, de az a verzió soha nem jelent meg a hivatalos oldalon."

Téves, azt pont a fejlesztő Bittorrent Inc. rakta bele ( [link] ). Kérte is utána az elnézést ( [link] és [link] ).


De egyébként jelenleg is reklámokat tartalmaz (4,95 $-ért reklámmentesíthető: [link] ), zárt forráskódú, ellentétben az említett Deluge-val ( [link] ) és QBittorrent-tel ( [link] ) szemben.

2017. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csináltam egy kis statisztikát az nCore legtöbb peer-rel rendelkező torrentjéről, ahol közel 28 ezer felhasználó kapcsolódik jelenleg.


32 darab kliens 511 különböző verziójú torrentkliensét használtak. Ebből 84% uTorrent (ebből 27 felhasználó még mindig 2.0 verzió alattit használt, 2514-en használtak 2.x verziót és 19958-an 3.0 verzió fölöttit), 6% Transmission, 5% BitTorrent, 2% qBittorrent, 1% Deluge, Azureus, rtorrent, és a többi 25 kliens 1 százalék alatti. A 28 ezerből 31-en használtak Tixatit.


Visszatérve a uTorrentre: a 28 ezer felhasználóból 15 ezer (53%) az utolsó stabil 3.5-ös klienst használja (ugye milyen szar?), és 2095-en a 2.2.1-et.

2017. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem a magyar statisztikát érdemes alapul venni. Fogadok, hogy annak az 50%-nak a 80%-a Windows XP-t használ, P4-es gépen...
2017. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

QBittorrent fogom használni.


Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 21. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!