Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a drivert?

Figyelt kérdés
Intel(R) HD Graphics 520 ezt a drivert szeretném frissíteni, de állítólag nincs rá legújabb frissítés, de emiatt vannak olyan programok, amiket nem tudok futtatni. Az lenne a kérdésem, hogy az számít-e, hogy aktiválni kéne a windowsomat ?
2017. máj. 24. 08:11
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Teljesen alap, hogy aktiválni kell a Windowst. Nem is értem azokat, akik anélkül használják.

Nem részletezted, hogy milyen programok nem indulnak, de még mindig sok olyan van, ami nem csípi az Intel IGP -t, AMD vagy Nvidia diszkrét videokártya kell neki.

2017. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Intel(R) HD Graphics 520 ezt a drivert szeretném frissíteni"

Ez nem driver, hanem egy hardver. Maximum ennek a driverét szeretnéd frissíteni.


"de állítólag nincs rá legújabb frissítés"

Ez meg már nyelvtanilag is baromság. Ha már adtak ki rá legalább 1 drivert (amit nyilván megtettek, különben nem lehetne használni), akkor a legutoljára kiadott a legújabb frissítés.

"Állítólag" a jézuska hozza a karácsonyi ajándékokat.

2017. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!