Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kuka a pendrive-nak vagy...

Kuka a pendrive-nak vagy lehet vele csinálni valamit?

Figyelt kérdés
Vettünk párommal egy kingston 64Gb-os pendrive-ot és a fő szempont az volt, hogy a tv felismerje (párom 8gigását nem ismeri fel csak az én 4esem) párom nem volt otthon mikor megjött a 64gigás én pedig kapásból bedugtam a tv-be. Nagy volt az öröm, felismerte. Viszont most, hogy filmet akartunk rá tenni egyikünk laptop-ja (tökmindegy melyikbe dugom) sem ismeri fel, mintha be se dugtam volna. És már a tv is így van vele.
2017. máj. 24. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy halott. De nem kuka, ha most vetted, hanem vidd vissza a boltba, és cseréltesd ki.
2017. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hominida ***** válasza:
Lehet, hogy a tévé rögtön formázta is magának a szűz pendrive-ot, ezért nem látszik a gépen, de a tévéből lezárás nélkül húztad ki, ezért már a tévén sem látszik. A pendrive-okkal másoknak is szokott olyan gondja lenni, hogy az elérhető mérete nagyon lecsökken, de nem tudom, hogy mit lehet vele csinálni. Konkrétan hibának nevezni ezt nem biztos, hogy lehet, de te sem vagy biztosan vádolható a helytelen használat miatt, a bolt sem egy hibás termék miatt. Ha visszaveszik, jó, egyébként kérdezz meg egy szervizt, hogy ők tudnak-e valami trükköt. Ha igen, akkor azt majd írd le ide is, kérlek.
2017. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!