Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sims 4ről?

Mi a véleményetek a Sims 4ről?

Figyelt kérdés

Negatívum: nincsenek állatok és autók, töltőképernyő, ha átmegyek a szomszédba, meg hogy kiegészítőkkel együtt kb 80000ft, meg hogy csak abból a 8 színből lehet választani.


Pozitívum: részletesebb sim készítés, szép grafika, érzelmesebbek a simek.


/SZERINTEM/



2017. máj. 25. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A töltőképernyő nem igazán negatívum, rengetegen panaszkodtak a harmadik résznél teljesítményproblémákra, és miután mindenki egy utolsó krumplin akarja játszani kénytelenek voltak megoldást találni(és sikerült is, asszony iszonyatosan ergya laptopján is tükörsimán futott, úgy hogy a 2d s szar amin épp dolgoztam szaggatott rajta).
2017. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Eleinte a sims3 után nekem furcsa volt, de aztán megszoktam már sokkal jobban tetszik mint a sims akármelyik része. Gyorsan tölt több a lehetőség. Én amit hátránynak tartok, hogy nincs magyar nyelven. Egy idő után meglehet tanulni hogy mi micsoda de akinek semmi angol tudása sincs annak nem lesz élvezhető eleinte.
2017. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A simeken és a grafikán kívül semmi jó... Az összes értelmes dolgot, változatosságot, és remek kiegészítőket kivették, amik a harmadik részt naggyá tették.... Ezzel szemben a játék egyszerűbb, szürkébb, unalmasabb lett. FŐleg a kertészkedés
2017. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!:)
2017. máj. 30. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!