Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a Win 7 mi lehet a...

Nem indul a Win 7 mi lehet a baj? (fekete kepernyo)

Figyelt kérdés

Tegnapi napon miutan egy jatekot szerettem volna inditani a win7 lefagyott es nem reagalt semmire fekete kep volt.Kikapcaoltam es ma reggel ota nem akar bekapcsolni bejon a logo utana fekete kep es porog a venti.Csokkentett modban el tudom inditani.Csinaltam 2 rendszervisszaallitast is de nem kaptam uzenetet hogy sikerult vagy nem csak ugyanugy nem indul el.Mi lehet a problema? Ujratelepites nelkul meg lehetne oldani?

Koszonom elore is.es bocsi hogy ekezet nelkul irtam :D


2017. máj. 31. 13:11
 1/2 Takysoft ***** válasza:

Hát ha a rendszervisszaállítás nem oldotta meg a gondot, akkor esélyes, hogy az újratelepítés se fogja... mert nem kizárt, hogy hardverhiba.


Először is futtass le a háttértárra(vinyó vagy SSD) egy ellenőrzést. HD Tune-ban pl először Health check, aztán esetleg lemezellenőrzés.


aztán rendszergazdai parancssorba:

chkdsk c: /f /r

ehhez fog kelleni újraindítás.


mivel nem volt semmi telepítés, nem hiszed , h driverhiba lenne. Bár a csökkentett mód és a normál mód között nincs olyan sok különbség....

Minden esetre talán törölgethetnél pár szoftvert meg drivert.

2017. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,végül újratelepítettem.

És megint előjött a probléma vidikártya driver telepítés után.Szóval gyanús hogy az halt be.

2017. jún. 1. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!