Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a San...

Osvalda Gábor kérdése:

Miért nem indul el a San Andreas Single se a SA:MP WIN 10-en?

Figyelt kérdés
Nemrég lett újrarakva a számítógép és ugyan azt a Windowst raktuk rá ugyanonnan, akkor még tökéletesen mert és most pedig a single-nél a Grand Theft Auto San Andreas felirítnál kicrashel, a SA:MP pedig Connectelésnél semmit nem csinál!

2017. máj. 31. 14:31
 1/8 Takysoft ***** válasza:
Milyen változat? Steam, Social Club?
2017. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Lehet 64 bites az új windows a játék meg 32 vagy fordítva.

Egyébként millió más oka is lehet, hibás ssdi, rossz bios beállítás, elavult driverek.

Egyszerűbb,ha írsz a Rockstar supportnak,ha eredeti a játék segítenek.

2017. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Takysoft ***** válasza:

Persze ezek oka lehet.

De ha pl Steam-en van meg neki, akkor eleve nem is firtatom a Visual C++ runtime-okat, meg directx-et, mert az frissíti magának.


Videodriver hiba is lehet.


64 bites opredszer mondjuk gond nélkül viszi a 32 bites cuccokat (kivéve driverek)


de lehet még ezer oka. lehet, hogy készül valami log fájl is, amiben meg lehet nézni. vagy valami kapcsolóval talán rá lehet bírni log létrehozására.


szóval kérdem újra: hol vetted a játékot?


amúgy a rockstart support jó ötlet.

2017. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem, mai módra a barátunk a torrent
2017. máj. 31. 19:22
 5/8 anonim válasza:

Hát akkor lehet az a gond.

Nem értek a gtahoz, más játéknál crack file összeakadhat virusirtoval pl,akkor ugyanúgy indítás után kényszerbezár a program. Telepítettél esetleg új vírusírtót mostanság?

2017. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Takysoft ***** válasza:

Ezt máskor kérek írd bele a kérdésbe, mert ha tudom, akkor eleve nem is segítek :D


Crackelt játéknál milliárdféle probléma lehet. Meg most komolyan.. San andreas?

3 éve vettem meg a teljes GAT 1-2-3-4 csomagot steamen valami 10 dollárért... minden kiegészítővel..

persze akcióban, de akkor is.



Azért egy tipp, mert jófej vagyok: tölts le egy rendes torrentet valami rendes torrent oldalról.... ncore-on pl egész normális release-ek vannak.

2017. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem nCore meg minden csak kéne nCore, ami meghívó nélkül nehéz :/
2017. jún. 1. 21:11
 8/8 anonim válasza:
Skidrow meg fitgirl is megbízható repackokat csinál és oda nincs meghívó, de pls... Ezt a játékot kb egy mekis nagy menü áráért megkapod.
2017. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!