Lesz bajom ebből?

Figyelt kérdés
Sziasztok van 2 db torrent sed kötelezettségem az ncore.on újra telepítettem a gépet és nem figyeltem a torrentekre és sajnos 2 torrent el veszett az egyiket még 7 ora 25 percet kell sedelnem a másikat meg 18 óra 11 percig lesz belőle valami ? ki dobnak ? meg vonják a letöltési jogomat ?
2017. máj. 31. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem

de abból már lehet, h ilyen kérdésekre nem az ncore belső saját fórumát használod.

2017. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké de nem tudom hogy kell diablon könnyen meg lehet találni de ezen nem
2017. máj. 31. 17:24
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint nem értek hozzá
2017. máj. 31. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Letöltöd még egyszer(vagy ha nem törölted le akkor megadod az "új" elérési útvonalat) és seedeled a hátralévő ideig, puff.

Ha havonta talán 5 torrentet nem seedelsz akkor nem történik semmi, ha nem foglalkozol vele akkor sem dől össze a világ, talán 2 nap letöltésmegvonást kapsz(ha többször előfordul gondolom fokozódik a büntetés, de elsőre nem vészes).

2017. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszi a választ :)
2017. máj. 31. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!