Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 telepítő készítés?

Windows 10 telepítő készítés?

Figyelt kérdés
Tudok olyat csinálni, hogy a jelenleg használt Windows 10-emről készítek telepítőt (pendrive-ra)? Úgy néz ki, hogy SSD-re fogom cserélni a merevlemezt, de amiről feltelepítettem az még elég régi (talán 2015-ös), és ha nem muszáj nem csinálnám végig a sok frissítést az alkotói frissítéssel bezárólag. Előre is köszi a segítséget!

2017. jún. 1. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet nem lehet.

Töltsd le netről a legfrissebb windowst (ha eredeti a microsoft oldaláról) ha másolt akkor valamelyik torrentről, és akkor nem kell minden frissítést leszedni. 1703 az aktuális verzió, ha jól tudom

Amúgy is jobb, egy tiszta windows-al kezdeni.

Mellesleg, ha gyors a neted 2 óra alatt letölti és feltelepít mindent.

2017. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan programok, amik teljes egészében átmásolják a windowst és probléma nélkül fogsz tudni dolgozni tovább.
2017. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Másik kérdésem, hogy telepítés után aktiválja magát a windows vagy újra kérni fogja a termékkulcsot? Jogtiszta win 10 enterprise-t használok, azt írja, hogy digitális licencszel aktiválva van, és microsoft-fiók is hozzá van rendelve.
2017. jún. 1. 12:46
 4/5 Takysoft ***** válasza:

Én az AOMEI backupper nevű szoftverrel csináltma már ilyesmit sokszor. Nagy előnye, hogy úgy is tud klónozni, ha az új drive kisebb, mint a régi (de persze az adatmennyiségnek kisebbnek kell lennie a régin, mint az új drive)


Elvileg nem lesz gond a licencel... szerintem az OEM változat az alaplaphoz csatolja magát, nem a vinyóhoz.

2017. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takysoft ***** válasza:
Ja de az AOMEI backupper nem telepítőt csináld. Csak rádugod az új vinyót is a gépre, és átteszi rá a rendszert. Aztán indíthatod arról.
2017. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!