Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtalálni az...

Hogyan tudnám megtalálni az ellopott telefonom? Esetleg megszerezni a képeket, névjegyeket?

Figyelt kérdés

Huawei P8 Lite telómat bent hagytam egy próbafülkében. Öt perc múlva már nem volt ott, és nem is adták le.

Teljesen kivagyok, az összes idei képem rajta volt, plusz fontos telefonszámok. Valahogy be tudnám mérni a helyét? Felhívtam másik telefonról, és ki van kapcsolva, ráadásul internet sincs rajta. Google drive- ba nem mentettem a képeket, mivel alig pár hetesek. Google+- on esetleg a telefonszámok? Előre is köszi a válaszokat, egyáltalán nem vágom ezt a témát, úgyhogy légyszi...



2017. jún. 3. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is biztos van kamera, kérd meg, hogy nézzék meg.

Ha googledriveba mentetted, akkor a gmail fiókba benne kell lennie szerintem.

2017. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát épp ez az, hogy nem mentettem google drive- ba. de azért köszi a választ.
2017. jún. 3. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Se net se biztonsági mentés, semmi. Semmiből nem lehet csodát tenni. Ahogy előttem írták, max megnézeted a felvételeket ha volt a boltban...
2017. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha legalább 1X volt szinkronizálva a drive, akkor a google fiókba megvannak.
2017. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és azt hogy tudom megnézni? sorry, hülye vagyok.
2017. jún. 4. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!