Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ide winchestert raktam sata...

Sanzii kérdése:

Ide winchestert raktam sata alaplapra átalakitóval, csak nagyon lassu?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 06:35
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Tényleg??
2017. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. És mi a kérdés?
2017. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az hogy a dvd iró és a winchester ide kábelen van azon van az op. rendszer. ,a másik winchester meg ide-sata átalakitóval tárolónak, mert 1 ide csatlakozás van az alaplapon .csak igy lassu az egész gép másoláskor .ha kikötöm akkor gyors.
2017. jún. 5. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
irq és/vagy scheduler probléma
2017. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
IDE -s gép és még nincs a kukában? Na itt a probléma! Az ilyen gépek már 5 ezer forintot sem érnek. Komolyan, már egy cigány putriban is minimum C2D -s gép üzemel. Ha csak nem vagy mazochista, aki direkt élvezi az önsanyargatást dobd ki!
2017. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pinkpancser ***** válasza:
IDE/SATA átalakító általában lassú vagy nem működik. Nálad a szerencsésebb verzió jött be. Ha kevés az IDE csatlakozód akkor használj USB átalakítót, vagy ha jó tempó kell akkor PCI-s kártyát. Bár ha már pénzt szánsz rá akkor 10 körül vegyél egy C2D-t...
2017. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5: C2D alaplapokon még volt IDE csatlakozó, csak nem a natív Intel lapka által, hanem többnyire egy külön jmicron vezérlővel. Az első generációs i3-as széria száműzte végleg a PATA csatolót.

Nekem egy 8 éves C2D gépem van és még van egy IDE HDD-m (igaz, már nyugdíj előtt áll)

2017. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!