Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szidják sokan a Windows...

Miért szidják sokan a Windows ME-t?

Figyelt kérdés
Már egyre több helyen látom hogy az ME ilyen sz@r - olyan sz@r. A problémám az lenne hogy az eggyik ismerősöm még mindig Windows ME-t használ és tükéletesen szuperál még mindig. Azt kérdezném hogy miért szidják majdnem a Windowsosok 90%-a az ME-t. A válaszokat köszönöm.

2017. jún. 6. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Hasonló okból, mint a Vista/8/10 rendszereket. A kiadás pillanatában rendkívül instabil volt, plusz gyenge volt az átlag hardver, amire feltették. (A 10-re a legkevésbé igaz, de részben igaz. Ne menjünk bele...)


Nyilván egy frissített ME egy P3/P4 gépen nem ugyanaz, mint amikor a frissen kiadott rendszert felerőszakolták a 486-osra 8 mega memóriával.

2017. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Én 98-ról váltottam ME-ra egy 750 MHz-es CPU, 128 MB RAM és 32 MB-os VGA társaságában a letisztultabb külső és jobb hardvertámogatás miatt. Előtte sosem láttam annyi kék halált, mint utána. Az XP utána megváltás volt, de addig időnként fontolgattam, hogy visszaváltok 98-ra.
2017. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a ME-t szerencsére teljesen kihagytam, helyette 2000-est használtam nagyon sokáig. Egy álom volt, komolyan. Se kékhalál, se lefagyás. Azt ha egyszer feltelepítettem, akkor az ment mint egy tank.
2017. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Úristen, én már nem is emlékszem rá, mások meg még azt használják?
2017. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stabil volt az, a 98SE-nél is jobban. A gond azzal volt hogy az ígéretekkel ellentétben (ahogy a Microsoft teszi úgy általában) a korábbi verziókkal/programokkal/driverekkel nem volt jó a kompatibilitása sőt katasztrófa volt miközben maga a rendszer ugyanarra épült fel mint korábban. Tehát még nem az új NT amit ígért Bill.
2017. okt. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!