Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen nagyon jó alternatív...

Milyen nagyon jó alternatív e-mail fiók szolgáltatást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Jó alternatívára vagyok kíváncsi a gmail-en, yahoo-n, freemail-en és egyéb ismertebb e-mail szolgáltatáson kívül.

Mit tudtok ajánlani?



2017. jún. 8. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem említettem, hogy blackberry készülékre keresek ilyesmit és itt úgy látom (ha jól értelmezem) ez kifejezetten ezekre a készülékekre készült.
2017. jún. 8. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó alternatíva az, ami stabil és biztonságos. Egy kis szolgáltató ezt kevésbé tudja szavatolni, ezért még mindig a Gmail.com és az Outlook.com a legjobbak.

A Freemailt ne is vegyük ide, az egy inzultus, nem pedig szolgáltatás.

2017. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na például az Outlook-ot nem is ismertem. Akkor úgy kérdezem, hogy google szolgáltatáson kívül milyen ehhez hasonlóak vannak még, ami nem olyan kicsi szolgáltatás? Az Outlook a google-hoz tartozik vagy teljesen független tőle?
2017. jún. 8. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
az emailcím nem készülékfüggő. Vagy gondolod, hogy akinek blackberry-je van, az asztali pc-n vagy laptopon nem tud levelezni?
2017. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ipor Sircer: Jogos a felvetés, de én abból gondoltam ezt amit írtam, mert a regisztrációnál rögtön az eszköz PIN kódját kéri, tehát szükség van egy blackberry eszközre. Egyáltalán használod ezt az e-mail fiókot?
2017. jún. 8. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:

#4: Az outlook.com a Microsoft levelezőszolgáltatása (nem keverendő össze az Outlook/Outlook Express levelező kliensekkel). Elvileg ha eredeti Windows 10-et használsz, már kell lennie egy ilyen fiókodnak.

Magyarországon ugyebár divat fikázni a Microsoftot, de igazság szerint az Outlook nagyon jó szolgáltatás, néhány funkciója még a Gmailnél is jobban tetszik.

2017. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értelek. Nem használok Win 10-et, így valószínűleg nem rendelkezem még ilyen fiókkal. De elgondolkodok rajta, hogy ez lesz. Köszönöm a segítségedet!
2017. jún. 8. 19:25
 9/9 Shaddark ***** válasza:

[link]


Én ezekből csak a gmailt és a vállalatis outlookot használom.

A gmail stabil, biztonságos de 2 óra mire letiltom az összes kíváncsi-fáncsi opciót benne :(

És néha vissza is kapcsolnak ezt - azt...


Az Outlook is szimpatikus nekem,

Bár vannak kis hibái, pl. ha a gépen a levelező kliensben lévő naptárba becsatolsz egy fájlt azt telefonon nem tudod letölteni / megnézni...

Ilyen apróbb programozási hibákon kívül nincs különösebb gondom vele soha, stabilan és jól működik.

2017. jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!