Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt az indavideoval?

TroianaBell kérdése:

Mi történt az indavideoval?

Figyelt kérdés
Minden videot eltávolítottak?
2017. jún. 8. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a jogsértőket? Más műveinek a neten való terjesztési szerzői jogot sért, és az Indán eddig nem foglalkoztak ezzel a problémával (legfeljebb csak felszólításra). Nyilván rátaláltak a jogtulajok arra hogy a megosztó fullosan van illegális anyaggal és egy rakás felszólítást küldtek hogy szedjék le. Ők pedig most szépen elkezdték a tiltást.


Ez teljesen normális amit látsz (akkor is ha nem tetszik).

2017. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, ilyenkor csakis erre lehet gondolni, biztos nem nálad van a hiba.
2017. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem, vannak fent videók, így valószínűtlen, hogy minden videót eltávolítottak volna.
2017. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mikor sorozatozni szeretnék és megnyitom az indavideo linkjet, azt írja ki, hogy a videót eltávolították. Sokaknak ugyanezt szóval nemhiszem hogy nálam lenne a hiba :)

Köszönöm első, így már értem, nemtudtam mi történhetett.:D

2017. jún. 9. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csak az Indán. a Videáról is törlik folyamatosan a teljes filmeket. Én sem értem minek tartsák fent ha csak 2 meg 3 perces vacakságokat lehet feltölteni.. Felháborító....
2018. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A videomegosztó azt jelenti hogy a saját művedet osztod meg a közönséggel és nem másét az engedélye nélkül. Van értelme ezeknek, ha arra használod amire valók.
2018. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb meg fog szünni minden, ezért kell 1 db filmet 3 db merevlemezen tárolni.

Van olyan filmeim amik nincsenek fent torrenten mint pl ősállatok és szörnyek között, De nekem én letöltöttem Indáról, Hamarosan ezek megfognak szünni,, mindenkinek azt tanácsolom hogy mindent mentsetek Merevlemezen, Pedriven, stb.....

2018. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg vannak#
2018. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!