Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook. (beállítások nem...

Költőnő? kérdése:

Facebook. (beállítások nem maradnak meg)?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Bocs, ha sokadik fb kérdés vagy nem idevaló.

Az adatvédelmi beállításoknál van olyan funkció, h be tudod állítani, kik láthassák a bejegyzéseid. (App-on nem, csak pc-n állítható). Egyenként, ismerősönként lehet szabályozni. Namost, ha olyan jelöl lesz ismerősök, akit nem szeretném, hogy lássa őket, (pl kollega vagy távolabbi ismerős), akkor ezt így külön be szoktam állítani, hogy ne fossam tele a hírfolyamát az én hülyeségeimmel. Eddig működött is. Azonban egy ideje hiába veszek fel embert ebbe a listába, elmenti, visszaellenőrzöm, ott van a listában, majd egyszercsak nincs. Nem jöttem rá, hogyan és miért, minek a hatására "vonódnak vissza" a beállítások újabban. Vkinek esetleg ötlet?


2017. jún. 11. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!