Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy ez milyen hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval ez a kis képhiba bizonyos időközönként megjelenik, ezt videó kártya okozza vagy valami más?

(mindig csak ha böngészőt használom + néha, de nem mindig le is fagy egy picit és megjelenik egy üzenet, hogy a driver nem válaszolt, de aztán helyreállt vagy mi).

[link]


2017. jún. 11. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
videókártya hiba, azért próbáld meg a drivert újratelepíteni.
2017. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, és ha újratelepítés után megszűnik is érdemes lenne elvinni szervizbe? bocsi ez lehet idétlen kérdés, de én aztán nem értek ehhez
2017. jún. 11. 13:08
 3/5 A kérdező kommentje:
úristen.....most olvasom, hogy laptopban nem is lehet videokártyát cserélni
2017. jún. 11. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
A mai laptopokban nem lehet sajnos. Ha megjavul akkor nincs probléma mert szoftver hiba volt, de ha nem akkor szerviz...
2017. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké most tényleg elvesztem, figyi két videokártya van benne ha jól gondolom, intel hd graphics 5500 és nvidia geforce 940m, na mivel intelhez írja az üzit akkor nyilván azzal van probléma és am írta írja is az eszközökben, hogy illesztő hiba áll fent javítás szükséges, én próbáltam leszedni hozzá valamit, de mivel fent van egy olyan h "Intel hd grafikus vezérlő" ezért nem tudtam semmit telepíteni és most már nem is értem akkor mit kéne?
2017. jún. 11. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!