Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet megtalálni az ECDL...

Kilyén Balázs kérdése:

Hol lehet megtalálni az ECDL 1-2-3 modul anyagát ingyenesen?

Figyelt kérdés
Kérdéseket megtaláltam. Válaszokat is kb, de mivel nem vizsgázni akarok, csak szeretném frissíteni a tudásom inkább maga a tananyag kéne...meg legfeljebb a gyakorlati példák.

2017. jún. 13. 12:58
 1/3 Gyilok91 ***** válasza:
Szerintem próbálj informatikai érettségi feladatokat mert szinte ugyan azok.
2017. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Itt a különböző modulokra rányomva találod a pdf dokumentumban a vizsga felaatokat (kb. 50 van mindegyikben): [link]


Ez a hivatalos oldal szóval a frissülnek a feladatok itt fent lesznek.

2017. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek még csak nem is a kérdések, bár említettem, hogy azokat megtaláltam mind a 120 (körüli) oldalnyit 50-50-50-50 feladat ect...bár a válaszokat csak egy adag 50 hez találtam meg, engem inkább maga a tananyag érdekel. Ezek a syllabuszok, amik inkább csak összesítik a tartalmát a vizsgának.
2017. jún. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!