Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akad a gépemen a hang?...

Miért akad a gépemen a hang? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Akkor jelentkezett először amikor új processzort,videokártyát vettem a gépebe, és elkezdtem jobb minőségű videókat nézni, erősebb játékokkal játszani. Szerelőm azt javasolta, hogy vegyek egy új tápot, mert valószínűleg a 12v-s ág nem bírja. Ami igaz is volt mert kb. 20A(240W)-t bírt. Kb. ennyi kell a gépnek maximum terhelésen. Lecseréltem egy új erősebb tápra. Ez bír 46A(552W)-t. A probléma javult de még mindig fent áll. BIOS-ba feszültség értékek terhelés nélkül jók. Speedfan-el mértem az hülyeségeket írt. Szerinte terhelés mellett a 12V ág max 4,80V. A többi stimmel. Próbáltam usb-s hangkártyával tesztelni, és azzal ugyanaz a tünet. Nem a gépem gyenge. A régi játékoknál is előjön. Pl COD MW2-nél elviselhetetlen szaggat a hang minimum grafikán is, ami a régi kártyával is jól ment. Új játékoknál is jóval alacsonyabb az fps, mint a azonos konfigurációval rendelkező embereknél, és 30-40fps esések vannak rövid időre. Bemutatóknál szaggat a hang. Játék köbe is beakad néha.

A konfig a következő: Lap: Gigabyte G41M Combo, Proci: Intel Xenon Quad Core x5450 3,0GHz, 8gb DDR3 1333MHz, v.kártya: GeForce GTX 1050 Ti 4GB, Táp: Chieftec Smart GPS-600A8 600W.



#hang #akadozás #alacsony 12v
2017. jún. 15. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez nem egy túl gyakori kérdés; eltévesztetted az oldalt.
2017. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ipor Sircer:

Azért itt tettem fel a kérdést, mert elég aktív ez az oldal, és olyan informatikai kérdésekre is láttam már korrekt választ amihez én hozzá sem tudok szólni. Amúgy rákerestem a google-n, és ilyen 2003-2006- os halott fórumokat dob fel. Szerinted hol kéne feltenni a kérdést?

2017. jún. 15. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!