Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami Blokkolja a Vac Rendsze...

Valami Blokkolja a Vac Rendszert Cs:Go Hiba! hiába teszem újra a gépem hiába törlöm le az egész hdd-m még akkor is ha csak a csgo meg a chrome van fent akkor is nagyba versengőzök erre meg ezért kapom folyton az eltiltást a steam meg sz. K rá?

Figyelt kérdés
érdekes nem egyszer tettem már ez a hiba miatt újra a gépem windows 7- 8.1 el is ugyan úgy valami blokkol és egyszerüen nem jövök rá hogy mi haveroknak is én szoktam újratenni a gépet ugyanúgy progikkal beállítva és náluk ilyen hiba nincs de gondolom hogy másokat is ez a hiba csesztet azért írtam már ide a kérdést télleg kiadhatnának már egy olyan frissítést ami legalább kiírja a teljes hiba okát hogy mi blokkolja vírusirtóm nincs még az alap defendert is kikapcsoltam tűzfal szintén offolva van gépem eléggé tűrhető 60 fps megvan kb úgyhogy nem értem
2017. jún. 18. 20:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!