Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt leállítani?...

Hogy lehet ezt leállítani? Vajon pénzbe kerül? (Mobil téma)

Figyelt kérdés

Muteromnak új telefonja van, és faternak akart egy fotót küldeni messengeren, de véletlenül MMS-ben küldte el neki. A fateromnak azonban CAT téglafonja van, és nem tudja megnyitni az MMS-t. Ez magában nyilván nem lenne gond, viszont folyamatosan kapja az értesítéseket, hogy anyám képet küldött neki MMS-ben (naponta kb 9db!!!), megnéztem és valóban azt írja, hogy 40 új üzenet, amit nem tud megnyitni, viszont muter telójában meg nem jelenik meg az elküldött üzenet között!


Ez mi lehet? Én naponta használom az okostelóm, de most én is tanácstalan lettem. Vajon szedi le a pénzt? Vigyük be egy szervízbe?


19F (Huawei - Y5 telóról van szó)


2017. jún. 18. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem cdak annyi otletem lenne, hogy apád sim kártyáját ideiglenesen átrakni olyan telefonba ami tudja fogadni,aztán majd abbahagyja az értesítést
2017. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!