Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet ekkora különbség...

Hogy lehet ekkora különbség számítógépek között?

Figyelt kérdés
A céghez jött 20 db Lenovo ThinkCentre M73 számítógép. 13 db full gyors, stabil meg minden, de 7 db percenként kékhalálozik, a Windows-t se lehet rá feltelepíteni, a telepítésnél mindenféle hibával tér vissza. Próbáltam a BIOS-ban default setting-et, de nem hozott eredményt. Hol keressem a hibát, hogy használható legyen a maradék 7 is? Van valakinek ilyen gépekkel tapasztalata? Mik a vélemények?

2017. jún. 19. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ha már az installnál elhasal, az igencsak hw gondnak tűnik. küldjétek vissza - hacsak pont nem ti vagytok a szerviz.
2017. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem földet rá! XD
2017. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaja, kettes! :D
2017. jún. 19. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem most döglött be egy szintén lenovo laposom. Most egy tartalék, 2 éve elrakott Lenovo ThinkCentre M57p-ről írok. Nálam is fura volt a windows, eredetileg vistás a gép. Win10-et tettem rá, mert vannak programok, amelyeket szívesen használnék, elég furán viselkedett, de ilyen nem fordult elő. Én egy live CD-ről ügyeskednék. Megnézném, hogy mi van rajta. Ha még rendszer sincs rajta, akkor édes mindegy, hogy hogy települ. Véletlenül nem UEFI-n van?
2017. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
UEFI boot-módban van, de azok is, amelyek eleve stabilak. De az gyanús, hogy, ez a nehány darab akármit is csinálok vele, nem lehet egyszerűen életszerű működésre bírni.
2017. jún. 19. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
A lenovobol sok a selejt, ami halalozik lehet hogy rossz.
2017. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Lenovo-k általában szarok vagy csak én fogtam ki ekkora selejt arányt?
2017. jún. 20. 08:33
 8/8 Shaddark ***** válasza:

A Lenovo az IBM gépgyártását vette át, 2005-től. Egy jó darabig fogta az IBM a kezüket, ISO partnerek voltak... De mára teljesen kiszálltak az üzletből, és a nem jelenlétük óta szerintem egyre gyengébb a minőség náluk.


Nekem rosszak a tapasztalataim velük.

2010 körül vásároltunk vagy 45 darabot, 3 év alatt teljesen leamortizálódtak. Belassultak. Nem minőségi alkatelemekből vannak gyártva...


Utána Delleket vettünk, azok 4 év múlva is ugyanazt a teljesítményt hozták mint újkorukban :)

Most is azt használunk, semmi pénzkülönbözetért nem választanék Lenovot Dell helyett...

2017. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!