Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom frissíteni az...

Miért nem tudom frissíteni az Android-rendszerem?

Figyelt kérdés
Sony Xperia Z2 -esem van. Az Android verzióm 5.0.2-es. (Megjegyzem, habár látszik itt alul is a dátum: 2017-06-19). Miért nem tudom frissíteni a rendszert? A szoftverfrissítésben annyit ír, hogy "Készüléke naprakész" .... és akkor most hogyan tovább? Megjegyzem: előző telefonjaimnál sem frissítettem sosem e téren, mármint egész rendszert, plusz régebbiek voltak, eddig Xperia U -m volt. Így nem tudom hogy mi a teendő ilyenkor. Minden segítséget előre is köszönök! U.i.: 6-osra szeretném frissíteni, mert gondolom 7-est erre a készülékre nem lehet.

2017. jún. 19. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, Z2-re van 6.0. Ki kéne írnia, hogy van frissítés, de ha azt írja, hogy naprakész, akkor csak naprakész.
2017. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az adott szolgáltató verziójához nincs frissítés. Ha független a teló, akkor nem tudom...
2017. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Független
2017. jún. 19. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg PCCompanionnal frissíteni, ha azzal sem megy, akkor nekem sincs ötletem.
2017. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincs hozzá eredeti frissítés.

XDA-n találsz hozzá 7.0-s ROM-ot, a felrakása nem egyszerű, de ha van ismerősöd, aki jól ért a droidhoz, biztosan tud neked segíteni.

Ha gondolod, én is segítek neked, de ez távolról elég nehéz, mert egy rossz lépéssel is örökre elbúcsúzhatsz a telefonodtól.

De ha sikerül, a telefonod sokkal gyorsabb és jobb lesz, és több ideig fogod majd használni gördülékenyen.

2017. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!