Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg tudná nekem valaki mondani...

Poirot15 kérdése:

Meg tudná nekem valaki mondani azt, hogy: Windows xpt szeretnék újratelepíteni (vírus miatt), és azt hogyan kellene megoldani, hogy az adataim (képek, zenék, videok) NE vesszenek el?

Figyelt kérdés
Nagyon, nagyon köszönöm a válaszokat!!!

2017. jún. 20. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha több partíciód van akkor mindent áthelyezel hogy a C-n legyen (beleértve az asztalt és a dokumentumok mappát is). Ha csak egy meghajtód van akkor ki kell mentened valamilyen adathordozóra vagy feltöltened a netre tárhelyre vagy felhőtárhelybe.


És amennyiben a konfiguráció engedi, nem használsz többet XP-t, hanem valami támogatott rendszert telepítesz.

2017. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trafó1 ***** válasza:
Én pont úgy tudtam a c meghajtóról kell elmenteni mindent ami kell, nem oda pakolni, a c-re megy a win, a többi meghajtót békén hagyja az újra telepítés. a legjobb kimenteni egy külsőre, visszafele viszont csinálj vírus ellenőrzést.
2017. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban, kimaradt a lényeges "ne" szó. Tehát ne a C-n legyen az amit meg akarsz tartani, mert az formázáskor törlődni fog.
2017. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Mentsd le külső tárhelyre.

Az újratelepítés után telepíts egy jó vírusirtót és csak utána csatlakoztasd a külső tárhelyet. Egyúttal futass le egy vizsgálatot a tárhelyen.


(Amúgy időszerű lenne lassan oprendszert váltanod...)

2017. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. jún. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!