Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnák a legjobban...

Hogy tudnák a legjobban felkészülni emelt informatika, és emelt matek érettségire?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Tanulás, gyakorlás.


*tudnÉk

2017. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok gyakorlással.

Az informatikával még szerencsés helyzetben is vagy, ugyanis sok mindent a mindennapokban is tudsz alkalmazni, így pedig még könnyebben tanul az ember.

2017. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én évekkel azután érettségiztem le emelt matematikából, miután már elvégeztem a gimnáziumot, nem voltam faktos matematikából. Csak két hónapom volt rá felkészülni, de így is sikerült, ötös lett. Ez intenzív tanulás volt, azaz ez alatt akár napi 5-6 óra érettségi feladatmegoldást és tételkidolgozást kell érteni hétköznaponként. Nyilván ha egy teljes évem lenne, esetleg akkor csináltam volna, amikor még gimnazista voltam, akkor nem kellett volna ennyire kapkodnom.


Az informatika elméletileg könnyebb, de abból nem érettségiztem.

2017. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 21. 07:44
 5/5 anonim válasza:
54%
Az infóra úgy ,hogy sokat programozol az imagine logóval, schratch-el, pythonnal... Ezek mind, magasszintű tunyaozási nyelvek.
2017. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!