Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most véglegesen tiltottak a...

Most véglegesen tiltottak a CS Go piacról?

Figyelt kérdés
1 évig nem használtam az accountom, nem adtam/vettem semmit, most megint elkezdtem játszani, de azt írtam 7 napig nem kereskedhetek vmi biztonsági okkoból, de letelt az is, de ír olyat is, hogy elvileg fel kéne tölteni az egynlegem és csak akkor aktiválják újra? Most akkor hogy is van ez? Le akarnak húzni?
2017. jún. 20. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tiltott senki, csupán az kell, hogy legyen Steamről 1 évnél nem régebbi, de 30 napnál régebbi vásárlásod. Vegyél valami olcsó játékot bankkártyával, és utána fogsz tudni piacolni is.
2017. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor inkább kihagyom, pár olcsó cuccot akartam eladni, de nagy szar így az egész, nem fogok azért 3000 ft-ot feltölteni... A választ mindenestre köszönöm
2017. jún. 20. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hihetetlen, de a Steam egy digitális áruház, nem pedig ingyenes piactér. Az, hogy kereskedhetsz is rajta, csak egy bónusz szolgáltatás (amiből a Valve ugyanúgy leveszi a részét).
2017. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 évente tölteni kell rá pénzt ezek szerint?
2017. jún. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!