Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni most,2017-ben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tisztába az árakkal se, sajnos 2,5 éve belerángattak a Windows Phone (Lumia 635) nevű blamára, ami egy félkész, használhatatlan hulladvány. Sajnos ismerősöim felől se hallok jókat, ők is félkész telefont vettek (ledob az alkalmazás, menü eltűnik, ) Nekem eddig 10-ből 1 alkalmazás működött rendesen. Egy olyan készüléket szeretnék vásárolni, ami rendesen be van fejezve, nem kell, hogy nagyon exkluzív legyen, csak megbízhatóan működjön. Nincs manapság egy olyan tuti vétel, mint 17 éve volt a Nokia 3310? A keret egyelőre 50E-60E, de ha ebből nem kapok használható terméket akkor ez van..

2017. jún. 20. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

tudom hogy nem 50-60 E...

de szerintem iphone. azért mert az iphone olyan dolog ami nem megy ki a divatból sose. naprakész szoftver. gyors. nem fagy le. 5S-t már lehet szerintem ebben az árban kapni.

2017. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az I-phone nekem egyelőre azért esik ki, mert extrém módon nem bírja a mechanikai behatásokat. Tesóm egyszer leejtette a szobájába, kakukk is lett, bár kicserélték neki. Ebben az egyben jó a Lumián: ugyanolyan sz*r, leejtés utánais mint előtte
2017. jún. 20. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Iphone egy rettenetesen túlértékelt és túlárazott szar. :D

Ami szerintem qrva jó vétel volt, az egy Xiaomi Note 4.

Középketagórás belső, rohadt nagy aksi, bírja simán 3 napot is. Aliról rendeltem, vártam is rá 1 hónapot, de megérte. Rendesek a kínaiak, támogatja a hazai 4G hálózatokat is, csak arra figyelj, hogy a global verzió legyen.

[link]

2017. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy J5 2016 ebben az árkategóriában, vagy lassan lesz 2017-es verzió is, bár gondolom az drágább lesz.

Van még a Huawei P9 Lite vagy P10 Lite, ezek kicsit drágábbak, bár nekem sem az anyaghasználat, sem a felhasználói felület nem tetszik.

Windows Phone az el van felejtve, csak iOS vagy Android.

( Egyébként én most vettem egy Samsung Galaxy A3 2017-et. )

2017. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!