Mit vegyek? 🤔

Figyelt kérdés

Számítógépet vagy laptopot kérjek a szüleimtől?

Számítógép... tudom, tudom, hogy feleannyiért ugyanolyat veszel,mint egy laptopot, meg minden, de a laptopban az a jó, hogy hordozható. Nem akarom máshova vinni, de miéyen kényelmes lenne már, ha akár ágyban is tudnék gépezni. Ezt számítógéppel kivitelezni elég nehéz. Mik az igényeim? Viszonylag legyen gyors, ne legyen 2 méter széles, ugyanakkor ne ökölnyi nagyságú legyen, valamint menjenek rajta a különböző vágóprogramok, mivel elkedztem vlogolni, és egyszerűbb, minőségibb lenne gépen szerkezteni őket. Valamint lesz egy íróasztalom az új szobámban, ami egy egyszerű, nem túl nagy asztal, szóval szerintem sokkal jobban nézne is ki rajta egy laptop. Kérdés ezek miatt megéri e egy laptopot venni, és ha igen, melyiket ajánlotok, lehetőleg 150k-nál ne legyen drágább.😊 köszönöm!



2017. jún. 22. 12:57
 1/3 tabaki ***** válasza:
100%
Asztali gépet.
2017. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen célra szerintem asztali gép. Esetleg a xiaomi új 2017-es notebookja. Nekem kb 150k volt a gépem de viszonylag nagy:

Gtx 750 overclocked

intel i3 4170

gigabyte z97pd3


A vegas 14 pro tökéletesen megy rajta. Igaz néha crashel de az a program hibája ugyhogy ajánlom hogy gyakran ments,renderél előtt meg főleg.


A videoszerkesztés elég erőforrásigényes feladat, ezért nem olyan jó laptopon. Igaz hogy lehet laptoppal égyban gépezni de szerintem nem kényelmes mert gépelni fekve elég nehéz. Ott vannak az érintőkernyős lenovo yoga-k ami ezt megoldja, de abbol nem kpasz 150k-ért olyat amivel élvezhetoen lehetne videotvágni

2017. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eldöntöttem laptopot kérek, mert nem lesz íróasztalom. Lesz egy óriás ebédlő asztal, ott tudok majd írni, tanulni, ha az ágyamban nem. Laptopot meg ki be tudom hurcolni a szobából.
2017. jún. 22. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!