Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik fejhallgató a jobb?...

Melyik fejhallgató a jobb? Játékra (CS:GO, Gta V) + zenehallgatásra logitech g231 prodigy gaming vagy razer kraken usb?

Figyelt kérdés
kéne egy új fejhallgató mert a mostaninak elég rossz a hangzása.... de játszani is imádok és jó hallani az ellenfelet hogy honnan jön mert akkor nem ér meglepetés

2017. jún. 22. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Logitech. A Razer túlságosan basszusközpontú, és annyira rossz anyagból van a fülpárnája, hogy percek alatt beizzad alatta a füled.
2017. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Razer nagyon jó a logitechet nem ismerem sajna. Nekem is kraken usb m van és teljesen jó de én inkább stereo fejhallgatot vennék. Pl egy razer kraken pro v2. Mondjuk ez egy kicsit tobb arban de a razerrol en csak pozitivan tudok beszamolni mind fejhallgato mind eger terén. A basszust meg a synapse programban le lehet venni ha egy kicsit is ertesz hozza. Anyaghasznalatban a kraken usb valoban nem a csucs de nekem mar lassan 2 éve birja és annyi baja van hogy ha felhajtod a mikrofont akkor van egy pont ahol megakad es az nekem letort de igy meg jobb is szerintem mert csak lehajtod es csinalod.
2017. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!