Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy a vízhűtés...

Honnan tudom, hogy a vízhűtés megfelelően hűt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most szereltem be a ENERMAX Liqmax II 240 vízhűtésem, a led világít, a venti megy, viszont egyáltalán semmi változást nem látok a proci hőmérsékletén (36-39 fok, jelenleg csak neten böngészek, nem igazán van terhelve sem).

Elvileg mindent jól szereltem be, de nem tudom, kell-e valamit külön beállítani, mivel először szereltem be vízhűtést, előtte nem volt dolgom ilyennel. Még elég új nekem a dolog.

(A proci amúgy INTEL Core i5-6402P)


A válaszokat előre is köszönöm!



#vízhűtés #proci hőmérséklet #ENERMAX Liqmax II 240
2017. jún. 22. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A víz nem az üresjáratnál lényeges, az se fogja neked megszegni a termodinamika második főtételét. Akkor számít, amikor csúcsra jár a vas, és levegőn már régen elégett volna szegény, a víz még akkor is tudja tartani a lépést.
2017. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Á, értem! Köszönöm a választ!
2017. jún. 22. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!