Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S! Segítség! Mit állítot...

S. O. S! Segítség! Mit állítottam el?

Figyelt kérdés
Ma leültem a gép elé és meg akartam nyitni egy játékot amit még régen CD-ről raktunk át a gépre. De megkérdezte, hogy hol nyissa meg, én pedig rányomtam az Internet Explorerre. Ekkor az összes parancsikon az asztalon átálítódott Exploreresre, sehogy nem tudom visszaállítani. Az adott alkalmazások tulajdonságainál is próbáltam, de ugyan olyan marad. Az alapértelmezett programoknál próbáltam, de nem igazán sikerült, csak annyi, hogy most meg mindegyik Chrome-os. Ha rámegyek egy alkalmazásra akkor megnyitja a Chromeot, és le akarja tölteni őket. Ez azonban sosem sikerül, sőt még egy olyan üzenetet is kiír, hogy az ilyen fájlok kárt tehetnek a gépében. Valamit nagyon elállítottam. Hogyan tudnám megoldani? A válaszokat igazán köszönöm.

2017. jún. 23. 15:17
 1/2 Hominida ***** válasza:
Találkozom hasonló problémákról szóló kérdésekről. Ha van a választható alkalmazások között egy Explorer nevű, akkor próbáld azt alapértelmezésűvé tenni, az a Windows saját lemezkezelője. Nézd meg azt is, hogy mikori a legutóbbi rendszervisszaállítási pontod, és a hiba előtti utolsó állapotot választva talán helyrejön a rendszered.
2017. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!! Ma mindenféleképpen megpróbálom :)
2017. jún. 24. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!