Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy android-os tablet hibaüzen...

Jakob kérdése:

Egy android-os tablet hibaüzenet nélkül kilép a programokból. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy Lenovo Yoga 8 as, androidos tablet az utóbbi időben gyakorlatilag minden játékprogramból (gyerek nyúzza) szó nélkül kilép pár perc működés után. Az sem mondja, fapapucs. Változó, hogy meddig bírja. Néha megy egy rövid ideig megy, de van amikor már ez első "start gomb" után vége. Korábban órákig futottak ezek a programok minden gond nélkül.

Próbáltam a gyári állapot visszaállítást (töröltem mindent) de így sem lett jobb.

Vmi hardver elem elöregedhetett? Van vhol egy log file (nem vagyok otthon az androidos rendszerekben) ahol elmenti, hogy mi nem tetszik neki?



2017. jún. 24. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Frissített alkalmazások, erőforrás-zabagép program a háttérben

(Facebook és társai, "cleaner" - ek, stb)


Csak az legyen rajta ami nagyon lényeges


FB, és messengerből pedig régebbi verziókat rakj fel, az újak nagyon szemetek....

2017. jún. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!