Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha rászeretném csatlakoztatni...

Nyertes1000 kérdése:

Ha rászeretném csatlakoztatni a PS3-t a monitoromhoz akkor ezt a típusú átalakítót kell vennem?

Figyelt kérdés

Annyira nem értek hozzá, inkább meg kérdezem.


Monitor adatai:


ASUS VW193D (1440x900@60Hz)


És a hangot hogyan varázslok hozzá ? :D



2017. jún. 25. 12:59
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


ja itt a link :D

2017. jún. 25. 13:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen bemenet van a monitoron és milyen kimenet a PS3-mon. A monitorod egy régi VGA-s, a PS meg gondolom HDMI-s.

Egyébként a jó minőségű átalakítók 15-20 ezer körül vannak, szerintem jobban jársz egy olyan monitorral ami alapból HDMI bemenettel rendelkezik, a VGA már kihaló technológia.

2017. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemesebb lenne a monitort leadni valami elektronikus hulladékot gyűjtő helyen, és venni egy használt digitális monitort egy pizza árából. Munkába se lóháton jársz, nem igaz?
2017. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy régi :D De valamiért nagyon megszerettem, Sajnos be kell szereznem egy újabbat :(
2017. jún. 25. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!