Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ipad elég állatorvosi egyetemre?

Ipad elég állatorvosi egyetemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Következő évben fel szeretnék menni Pestre, mert úgy tűnik felvesznek az állatorvosi egyetemre. A mindennapos egyetemi használatra, beadandók elkészítésére elegendő egy ipad? Természetesen hétvégente haza járnék, ahol van asztali számítógép. De szükségem lenne egy olyan készülékre, ami könnyen hordozható, valamint könnyen szinkronizálható az iphone-ommal. Ezek miatt gondolkoztam azon, hogy ipadet vásárolnék. Várom a kedves válaszokat, tapasztalatokat, pozitívumokat, negatívumokat! :)

2017. jún. 26. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem tom, de irigyellek
2017. jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy laptopot.

-normális billentyűzet

-normális kijelző

-megfelelő méretű háttértár

-elegendő memória

-dedikált videóval játékra is jó

2017. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én vennék füzetet is, főleg h a képletekhez jól jön.
2017. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
40%

Hali!

Első körben: grat! :)

Második körben: szerintem egy laptoppal sokkal jobban jársz (kb azokat az előnyöket tudnám mondani, mint a #2). Előadásokra nyilván füzetbe kell jegyzetelni, a laptop-tablet annyira nem elfogadott, mivel a tanár nem tudja, hogy jegyzetelsz-e vagy csak nem figyelsz, márpedig vizsgán nem árt, ha nem utál a tanár.. :D

Annyira nincsen sok beadandó (legalábbis elsőévben), inkább sokat kell olvasni, ami szerintem kényelmesebb egy laptopon, mint egy kisebb kijelzőjű tableten, továbbá sokkal több mindenre lehet használni.

A szinkronizáláshoz csak annyit, nem értek sokat az apple rendszeréhez, de ha ennyire nem kompatibilisek, akkor érdemes lehet venni valami nem túl csúcskategóriás telefont (vagy az Iphone mellé, vagy helyett).

2017. jún. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a készséges válaszokat!
2017. jún. 27. 15:03
 6/7 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem hány pontod van? :) Én is oda készülök és érdekel, mások hány ponttal érzik magukat biztonságban.
2017. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én az első évet laptop nélkül, teloval csináltam végig. De én tuti laptopot vennék, ha már van rá pénzem
2017. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!