Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha vennék egy multicraft...

Ha vennék egy multicraft kulcsot, azt akárhányszor, akárhány multicrafthoz felhasználhatom, vagy egyszer beaktiválom, és ha újra telepítem a gépem, akkor b*******m az egészet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Steames kulcsról van szó? Mert ha igen akkor nem veszik el, a játékot akkor hizzádja a steam fiokodhoz es ha ujraraktad a gepet, akkor csak bejelentkezel steambe es ott lesz a jatekaid kozt csak ujra le kell tolteni.
2017. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem steam.

Nem ismered ezek szerint a multicraftot.

Minecraft szervereket lehet vele hostolni saját gépen.

Teljes szerver admin felület van benne.

2017. jún. 26. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját gépen akarsz szervert hostolni?

Amúgy szerintem többször is felhasználhatod, mert esélyes hogy felhasználói fiókhoz kötött.

Nem tudom hogy mik az igényeid de én valszeg nem élnék vele.

2017. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hello, igen, többször aktiválható gondolván azokra akik több szervergépen is szeretnék használni a megvásárolt webadmint egyszerre.

Persze ez felveti a kérdést, hogy akkor miért nem osztanak meg össze vissza emberek kódokat, ha mindenki beaktiválhatná magának... Egyszerű: egy kulcs egyszerre csak adott számú szerverrel használható, ezért ha valaki megosztaná a kulcsát akkor mások rögvest létrehoznak pár szervert és már neki nem is marad slot.

2017. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!