Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyamatosan újrainduló...

Folyamatosan újrainduló számítógépnek mi lehet a problémája?

Figyelt kérdés

Adott egy 2x3,4 Ghz -es processzor, 4 Gb RAM, 1 Gb videokártya, valamint egy teljesen átlagos merevlemez, egy asrock lappal (fm2), illetve egy 450W-os táp, mindez egy múlt héten telepített win 10 64 bit-es op.rendszert futtat. Ma már harmadjára indult újra, de múlt héten is csinált hasonlókat. Ma takarítottam ki (de minden a helyére került), pont ezért, mert korábban játék alatt lőtte ki magát, így gondoltam hűtés probléma lesz, amit befolyásolhat a por. Viszont az előbb sem játék, sem más nem futott, csak egy e-mailt akartam írni, erre elment az egész. Múlt héten szintén volt hasonló, hogy internetezés (és 2-nél nem több megnyitott lap) közben gondolta mindezt jónak. Elég viharos volt az idő, így gondoltam, valami gebasz van az áramszolgáltatónál, ahogy közeleg a vihar, de most pár napja épp nincs semmi, így ez az elmélet is kudarcot vallott.

Vírus szerintem nem lehet, mivel most került rá friss op.rendszer, és kb 10, teljesen megbízható oldalt lapozgatok.

Játékok tekintetében pedig nem nyúzom, csak olyan van rajta, amit gond nélkül visz, és azt sem ultra beállításokon játszom.


Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni bármilyen tippel, ötlettel, vagy bárhogyan.

Köszi és pacsi!


2017. jún. 27. 17:11
 1/1 Mr. V. ***** válasza:
Elépzelhető, hogy a táp nem bírja, vagy már régi és kiszáradtak (felpúposodtak benne) a kondik. Nézz bele, hátha. Hasonló problémát produkált már ez a hiba: pl. nem lehetett utána egyből visszakapcsolni, össze-vissza kapcsolt ki, stb.
2017. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!