Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programmal és hogy...

Milyen programmal és hogy tudnék ilyen videót szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy videót készíteni, amin egymás mellett 2-szer vagy többször ugyan az a személy szerepel.

hogy érthetőbb legyen:

[link]


Milyen programmal tudok ehhez hasonlót csinálni?

(win 10-em van, válaszokat előre is köszönöm)



2017. jún. 27. 22:13
 1/5 anonim válasza:
Nagyon sok lehetőség van erre! Akár Sony Vegassal (bár azt még nem próbáltam). Amit én használok az a Power Director 15 és azzal is már csináltam ilyet. Viszont mind két program fizetős.
2017. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Az ingyenesek közül például a Blenderrel megcsinálható -- nyilván mással is, csak én mindenre azt használom... De a feladat nincs megoldva azzal, ha találsz rá egy jó programot, szerintem az igazi bonyodalmat a trükk megtervezése és gyakorlati megvalósítása jelenti. Előre tudnod kell, hogy majd a programban mit, hogyan maszkolsz ki, kell egy megfelelően fix kamera, tökéletesen változatlan világítás, erősen észnél kell lenned, hogy hova vetődhetnek árnyékok, stb. Ez két figuránál még nem túl vészes, de több esetén valóságos haditervet igényel.
2017. jún. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. júl. 2. 12:44
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2017. júl. 2. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ingyenesek közül: hitfilm,avs,blender
2017. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!