Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A monitorom jobb sarkában...

A monitorom jobb sarkában elfolyt a kép, kör alakban. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A monitor egy Samsung SyncMaster 940N, soha nem csinált még ilyet, kb.10-12 éve megvan. Mielőtt ilyen lett, a monitort ablaktisztítóval pucoltam le, kikapcsolt állapotban. Mit kéne csinálnom? Nem nagyon értek hozzá. KÉP LENT

[link]



2017. jún. 29. 15:49
 1/8 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel ütés érte,helyre jönni nem fog!
2017. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem érhette ütés, akkor lett ilyen, amikor nem használta senki, csak be volt kapcsolva..közvetlenül a tisztítása után nem volt ilyen, szóval szerintem nem attól van:(
2017. jún. 29. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Komoly behatás érhette. Ez már ilyen marad.
2017. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyik rokonomnak volt ilyen a monitor. Akkor az egyik gyerek nyomta meg túl erősen.

Ez a jelenség csak attól lehet, ha valaki vagy valami (pl háziállat, de akár egy tárgy nekiütődése is) erősen megnyomta azon a ponton.


Teljesen helyrejönni nem fog, de van rá esély, hogy javuljon. A rokonomnál pár hét után elkezdett zsugorodni a kör és most már az eredeti 5 centis szabályos kör helyett csak egy kb 1 centis szabálytalan foltban fekete, a többi része helyrejött.

2017. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a kör melletti jobb sarkot megnézed jobban, azon lehet látni hogy befolyt valami.

Gondolom ablaktisztítót jó vastagon ráfújtad. :-)

Nem lehet vele semmit se csinálni, az már ilyen marad.

Örülj, hogy nagyobb gond nem lett, és még bekapcsol.

Ha monitort tisztítasz akkor csak "nedves" legyen az anyag amivel törlöd, ne csöpögjön belőle a folyadék.

2017. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A monitorra fújtam a tisztítót és teljesen száraz ronggyal töröltem le.
2017. jún. 29. 16:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta összement ez a kör, laposabb lett, de elindult egy csík a képernyő legalján..mi fog történni?
2017. jún. 29. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Az fog történni, hogy elkezded nézegetni az árukeresőt új monitor vásárlása ügyében.
2017. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!