Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért lehet ez hogy van a...

Mért lehet ez hogy van a gépemben 8 giga ram,64bites windows 8.1 és csak 7 gigát látt 2-3 napja van csak ez, igaz állítgatam a biost meg a windowsban is a szolgáltatásokban de valakinek valami őtlette van hova tűnt az a 1 giga?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Nekem a 16-ból csak 14,92 használható. Minél több GB ram van a gépedbe, annál többet használ a rendszer.
2017. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eddig minda 8 gigát látta meg volt hogy csak 8 giga virtuális memoriát látt a gép , volt mikor 16 gigát de most csak 14 gigát látt abból is. beállitás változtatásoknak is lehet köze hogy csak 7 giga ramot látt ?
2017. jún. 29. 17:07
 3/5 anonim válasza:
Elvileg igen.
2017. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De akor mit állíthatam el hogy egy giga elment ? Windowsban is van ilyen beállítás meg a biosban is hogy ha valamit állítok akkor elveszik a ram méretéből ?

Azt meg e lehet oldani hogy a rendszer meg a alkalmazások , java oldalak amiket leginkább használókazzok ne a ramból foglaljanak helyet hanem vírtuális memoriából ?

Vírtuális memoriánál már kitapasztaltam ott a biosban lehet beállítani ennyit használjon eccer 8giga van , eccer 16 de amiótta a rendes memoria csak 7 gigát látt a vírtuális memoria a 16 giga helyet csak 14 gigát látt.

2017. jún. 29. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:

" eccer 8giga van , eccer 16 "


- Nem való neked számítógép, legalábbis amíg meg nem tanultál helyesen írni, és fogalmazni.

2017. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!