Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felmerülő problémák a touchpad...

Felmerülő problémák a touchpaddel?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem csak észre hogy nem működik rendesen a touchpad. Ha lefelé szeretném görgetni pl a facebook falamat utána kijelöli az egész oldal szövegét majd magától be akarja illeszteni linkként. Nem tudom mi lehet a probléma.. Kb egy-két hete volt szervízbe de ott a ventilátort csinálták meg miután visszakaptam semmi baja nem volt.. Utánanéztem pár oldalon mit tehetnék( pl.: frissítsem a szoftverét, indítsam újra, ellenőrizzem az egér beállításait) De egyik se használt. Szervízbe nem tudom elküldeni bizonyos oko miatt, maximum egy hónap múlva de SOS-be nálam kell lennie. Mit tudnék tenni?

Nagyon megköszönném a segítségeteket:)



2017. jún. 29. 20:36
 1/1 anonim válasza:
Ha esetleg vizes vagy hasonló a felület akkor történhetnek meglepetések de, nem hinném hogy ez a probléma... Ajánlok egy egeret addig. Sajnálom ennyit tudok segíteni. Good luck.
2017. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!