Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Dirt autós játékból a...

A Dirt autós játékból a harmadik vagy a negyedik része a jobb?

Figyelt kérdés
Néztem róla videókat és megtetszett a játék de nem tudom melyik lehet a jobb még nem játszottam vele.

2017. jún. 30. 13:51
 1/2 anonim válasza:
A 3 a 4. Grafikája nevetséges (mint egy 2007-es játék, úgy néz ki! A rallys része viszont nagyszerű, de inkább a Dirt 3-t ajánlom, mert a Dirt 4 olyan ronda, hogy az 1 szebben nézett ki! De a legjobb a Dirt Rally című játék szóval inkább azt ajánlom vagy a 2-t de a Dirt Rally sokak szerint a legjobb része a szériának! köztük nekem is :)
2017. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem egyforma játékokról van szó, teljesen más műfajt mutatnak be. A Dirt 3 arcade stílusú játék, míg a Dirt Rally szimulátor. A Dirt 4 pedig ezek keveréke, főleg arcade és átvittek pár szimulátor elemet a Rally-ból.


Ha kicsit jobban figyeltél volna akkor valamikor a télen ingyen osztogatták a Dirt 3 kulcsokat, mert lejárt a játék licence. A Rally még tartja az árát de sokszor akciós, a 4 pedig még nincs leárazva mert alig pár hete jelent meg.

2017. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!