Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Video mode not supported, mit...

Video mode not supported, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szobámat most festették, ezért szét kellett szedni a gépemet. Azonban mikor mindent visszatettünk a helyére, a monitoron minden pixeles és homályos lett. Ez ellen próbáltam tenni azzal, hogy a felbontást állítgattam, az egyiknél viszont teljesen elsötétült a képernyő és azt írja ki, hogy video mode not supported. Ha kikapcsolom a gépet, aztán be, akkor is ugyanez van, nem tudok vele semmit csinálni.

Ráadásul úgy tudom, hogy ez csak játékoknál szokott előfordulni, nekem pedig egy játékom sincs.

Valaki segítene, hogy mit lehetne tenni vele?



2017. jún. 30. 15:16
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
VGA módba kell indítani a gépet, és beállítani a monitorod által támogatott legnagyobb felbontás és képfrissítést.
2017. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom VGA módban indítani?
2017. jún. 30. 16:04
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

[link]

Itt le van írva, csak értelem szerűen nem a csökkentett módot választod a megjelenő menüből. Hanem a kis felbontású vagy VGA módot.

2017. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm!
2017. jún. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!