Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért megy le 2-3 percre 15...

Miért megy le 2-3 percre 15 alá az FPS a játékokban?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a napokban néha 2-3 percre lemegy 15 fps alá, aztán ha az asztalra lépek és vissza akkor meg már jó. De sokszor be zavar, mi okozhatja ezt?

2017. júl. 2. 20:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hinném, 1-2 éve megvan a laptop, elég szépen futnak rajta a játékok mégha nem is játékra lett kitalálva, túlmelegedés szerintem nem, mert laptop hűtő van alatta, és én is érzem, hogy hideg. 2-3 percig tart szóval nem tudom :/
2017. júl. 6. 10:43
 12/13 anonim ***** válasza:

túlmelegedés szerintem nem, mert laptop hűtő van al"


akkor viszont vírus . Miért nem telepíted újra a rendszert ahelyett hogy várod itt a válaszokat. Szerintem az lenne a legjobb megoldás sok dolog ki zárására .Sőt biztos vagyok benne hogy valami vírus.

2017. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vírus vagy nem tudom, viszont már elég régóta ez az operációs rendszer van rajta, és néha fordul elő, valamikor nem valamikor igen, nem olyan gyakran de ha előfordul akkor folyamatosan 2-3 percig ezt csinálja, kb. 5-7 perc szünet után, de majd újrarakom a laptopot
2017. júl. 6. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!