Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szirénázik a számítógép...

Szirénázik a számítógép bekapcsoláskor. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kitakarítottam a gépet , leszedtem a proci hűtőt és bekapcsoltam kidobott valami intel boot agent-es szöveget meg valami client mac addr 00 1c c0 ec 33 ca és kikapcsol aztán újra bekapcsol és elkezd szirénázni

#számítógép #Szirénazik a számítógép
2017. júl. 5. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Jól visszaraktad?Pasztàtól nem lehet zàrlatos?Cmos resetet csináltál?Ramokat jól visszaraktad,ha kivetted őket?Vga jól benne van?Proci lábait nem törted le?Akkor kuka sajna.Bios bejön a kérdésed szerint csak nem


bootol?

2017. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Power,resetgombok,usbjól bekötve?

ELSŐ VOLTAM

2017. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok otthon az szamitastechnikaban de csak a proci ventilatora lett leveve a hutobordakkal es ez is gyors csatlakozos, eltekersz 4 labat es kijon.


Ram-hoz nem nyultam,

Ahogy elneztem a procin alig volt paszta,

Kepernyon meg tudnek bios-t, es boot menut elohivni

2017. júl. 5. 19:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült, újra kötöttem a kábeleket meg a proci hűtőt kiszedtem újra és nagyvalószínűséggel az volt a hiba, hogy nem volt rendesen lerögzítve a hűtő
2017. júl. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!