Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hátrány a 4k felbontás, ha...

Hátrány a 4k felbontás, ha csak maximum full hd-s anyaggal tudom használni (egyelőre)?

Figyelt kérdés

140 centis tv-t akarok venni. Az a helyzet, hogy az egyik 4k tv olcsóbb mint a full hd-s társaik (akció miatt).

A gépem nem valami erős, full hd-n még megbirkózik a játékokkal, de a 4k felejtős. A tv adások se jönnek még 4k felbontásban. Letölthető filmes tartalom se sok van még ekkora felbontásban.

Ha a ultra hd tv drágább lenne mint a full hd, akkor nem is gondolkoznék ezen, sima full hd-t vennék. De most hogy olcsóbb nem tudom hátrány-e hogy 4k. Mert olvastam olyat, hogy ultra hd-n a sima full hd vagy hd tartalom eléggé csúnya.

Vegyek egy drágább full hd tv-t (mert szebb képe lenne?!?) vagy vegyem a kicsivel olcsóbb 4k tv-t (a jövőre nézve lehet megérné).

Ha pl full hd-n játszanék, akkor az nem lenne csúnya 4k tv-n? Full HD jobb lenne?


Egyébként erről a készülékről lenne szó:

[link]


2017. júl. 8. 13:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!