Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen szempontból érdemes...

Milyen szempontból érdemes megvennni a minecraft mitől lessz jobb ha eredeti?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem annyit tudok hogy az erdeti szerverekre IS feltudok menni és skinet tudok berakni.ennyit tudok még valami plusz van még az eredetibe? Köszönöm a válaszokat! :) (csak mondom hogy gamager .hun akarom majd megvenni ezért kérdezem)

2017. júl. 8. 19:02
 1/6 adventurer111 ***** válasza:
Annyi hogy egyből megkapod a legújabb verziókat meg tudsz realmot bérelni(mojangéknál/microsoftéknál hosztolt szerver).
2017. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Probáltam regisztrálni a www.minecraft.net re de ahogy be akarok jelentkezni nem engedi bezzeg telefonon igen de akkor az lesz a gond hogy csak azt irja ki hogy a pocket edition vegyem meg mikor csak reedem codezni szeretnék mert megakarom venni de nem enged be gépen.. ilyenkor mit csináljak PLS segitstek
2017. júl. 9. 14:33
 3/6 anonim válasza:
Az előttem levő leírta miért jobb az eredeti úgy hogy én csak ennyit szeretnék mondani: ha megveszem az eredetit akkor ne harmadik féltől vedd meg mikor kapható a minecraft.neten. (A harmadik fél pl.: gamager.hu)
2017. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na hát mindegy mert a gamager.hun megvettem de ahogy letoltottem bejelentkeztem mar sikerilt is szoval nem tom de mar eredeti meg vab azert koszi a valaszokat😉☺☺
2017. júl. 12. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően attól jobb, hogy a szellemi termék is pénzbe kerül, a csokit se hozod el a boltból ingyen. Az, hogy valaki letölti ingyen, az annyi mintha lopnád a csokit is a boltból. Ergo a Minecraft nincs ingyen, csak egyféle van, a megvásárolt.


Ezen kívül annyi előnye van, hogy eredeti szerverekre is felmehetsz, illetve a Forge alapú Curse/Twitch/FTB/AT launcheres stb. modolt Minecrafttal is tudsz játszani.


Azért érdemes a játék oldaláról megvenni, mert általában ott a legolcsóbb, meg volt néhány cég aki átverte az embereket vele, de neked rendben sikerült.

2017. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a gamager már vert át embereket?
2017. júl. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!