Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok szerintetek jó...

Tudnátok szerintetek jó laptopokat ajánlani max 250 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha 1-2 játék tudna rajta menni, de nem létfontosságú.


Nagyon örülnék neki ha tudnátok linket is csatolni hozzá :) Köszönöm ^^



2017. júl. 10. 11:45
 1/3 Dongaben ***** válasza:

Kicsit segítenék "Kérdés feladás"-ban.

Ilyen gépet 100e alatt is találni...

Mire használnád? Milyen játékokra? Szóval: Picit pontosabban...mert jön "IDraglev"...:)

2017. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát jó lenne ha mennének rajta nagyobb megterhelésű játékok is (gondolok itt most olyanokra, mint pl a gta, amivel soha nem játszottam, de eléggé olyan játék tudtommal ami igénybe veszi a gépet...) vagy pl mmo-k, mint az aion vagy blade and soul...tudom ezek, nagyon lehasználják a gépet, csak példáknak mondtam, nem ez lenne az elsődleges funkciója a laptopnak, csak néha napján jól jön kikapcsolódásképp


Amúgy néztem YT videókat, és ott ajánlották pl sok helyen a dell 15 7000 széria gaming laptopokat, főleg a 7567-est, vagyis konkrétan arról beszélt az egyik srác, viszont a neten sehol nem kaptam meg pl ezt "megbízhatóbb" oldalakon, vagy ha igen, akkor egetrengető áron (az usa-ban amúgy <900$-ért meglehetne kapni, de itthon sehol nem láttam...

2017. júl. 10. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Lenovo Y520-as szériát emagon most 1050ti-s verzió 240ezer ft vagy egy asus rog Gl553vw az is olyan 240 és viszi a játékokat
2017. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!