Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen formátumú 3d filmet...

Milyen formátumú 3d filmet töltsek le?

Figyelt kérdés
Hogy miért, az lényegtelen (nem akarok belemenni a nagy vitába :D) Passziv technológiájú 3d tv vásárlása mellett döntöttem, laptop+hdmi kábel segtitségével szeretnék 3d filmet nézni. A kérdésem az lenne hogy megjelölésü filmet töltsek le amivel a legjobb minőségben élvezhetem a 3d-t.Gondolok ezalatt: pld : HalfOU SDS és társaik. a legjobbat keresem mindd közül, ismétlem lényegtelen az mkv fájl mérete, van egy hetem rá hogy letöltsek egy filmet, amég szombat este lesz alkalmam megnézni :D a válaszokat köszi előre!

2017. júl. 11. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasgattam van ez a BD50 verzió, amit nagyon dicsérnek, de ezt passziv 3d tv-vel is le tudom játszani?
2017. júl. 11. 20:58
 2/3 bellobig válasza:
Half OU-t ajánlom, de az utóbbi időkben a passzív TV-sek az SBS-t is letudták már játszani. A BD50 általában ISO file, vagy lemezre írod, vagy külön lejátszó kell hozzá!
2017. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pc hdmi kombóval lejátszható a bd50 nem?
2017. júl. 13. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!