Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer laptopom használat...

Lau007ds kérdése:

Acer laptopom használat közben hirtelen elsötétült, azóta nem lehet bekapcsolni, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Bekapcsolásnál kb 1 másodpercre beindul a ventilátor, azután megáll. A HDD égő egy pillanatra felvillan, utána az is kialszik. HDD, processzor, grafkártya, ezekre gondoltam, hogy meghibásodhattak, de hogy tudnám megtudni, melyik a hibás?

2017. júl. 12. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
El kell vinni szervizbe. A tünetek alapján nem sérült a HDD így vissza lehet nyerni az adatokat. Legközelebb pedig csinálj biztonsági mentést a fontos dolgokról.
2017. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőre az összes hardver csatlakozást nézd meg, mozgasd meg.

Gondolom BIOS sem jön be...?

2017. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos bekapcsolás után semmi nem jön elő, fekete marad a képernyő, ezért gondoltam leginkább a grafkártyára. Szétkaptam, megtisztogattam, újra összeraktam a gépet, sajnos a hiba változatlan maradt. Köszönöm az eddigig válaszokat, elviszem szervizbe, ha már magamtól nem tudom megoldani a problémát.
2017. júl. 13. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!